Milyoner Aklın Sırları T. Harv Eker

ISBN:

Published: September 18th 2007

Paperback

187 pages


Description

Milyoner Aklın Sırları  by  T. Harv Eker

Milyoner Aklın Sırları by T. Harv Eker
September 18th 2007 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 187 pages | ISBN: | 9.14 Mb

Hiç bazı insanların kolaylıkla zengin olurken diğerlerinin yaşam boyu ekonomik sıkıntıdan kurtulamamasının nedenini merak ettiniz mi?Acaba fark- eğitimde, zekada, yetenekte, zamanlamada, çalışma alışkanlıklarında, sosyallikte, şansta mı- yoksa iş,MoreHiç bazı insanların kolaylıkla zengin olurken diğerlerinin yaşam boyu ekonomik sıkıntıdan kurtulamamasının nedenini merak ettiniz mi?Acaba fark- eğitimde, zekada, yetenekte, zamanlamada, çalışma alışkanlıklarında, sosyallikte, şansta mı- yoksa iş, meslek seçiminde ya da yapılan yatırımlarda mı?Yazara göre sorunun cevabı temelde, yukarıdakilerden HİÇBİRİ.Harv Eker’e göre sorunun cevabı geçmişteki şartlanmalarla bilinçaltımıza kazınan para haritalarımızdan geçiyor.

Herkesin bilinçaltında kişisel bir para haritası vardır ve bu harita kişilerin parasal başarılarını belirlemede her faktörden daha önemlidir. Kitapta yazar kendi hayatından, seminerlerine katılan ve sonuçlarını onunla paylaşan on binlerce kişinin hayatından örneklediği hikayelerle Milyoner Aklın Sırları’nı anlatıyor.Bu kitap size kendi düşünce sisteminizi gözlemlemenizi ve parasal başarıya ulaşmanızı sınırlayıp köstekleyen düşüncelerinizin, alışkanlıklarınızın ve davranışlarınızın farkına varmanızı sağlayacak.

İşinize yaramayan eski akıl dosyalarınızı değiştirerek yeni bir bakış açısı kazanmanızın yollarını gösterecek. Parasal başarıya giden sır dosyalarını açarak milyoner olmanın akıl oyunlarını öğretecek.Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Milyoner Aklın Sırları":


pennfloodconsulting.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us